Dr Anna Zubrycka

Kontakt: a.zubrycka@uksw.edu.pl

Nr ORCID: 0000-0002-7744-6671

Dyżur dydaktyczny (MS TEAMS):

Środa, godz. 20-20.45

Link do spotkania

Doktor Nauk prawnych Anna Zubrycka - absolwentka studiów doktoranckich w Katedrze Prawa Informatycznego na Wydziale Prawa i Administracji UKSW. Ukończyła z wyróżnieniem studia na kierunku Administracja i na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji UKSW. Uczestniczyła
w międzynarodowych i krajowych projektach badawczo- naukowych. Członek Stowarzyszenia Naukowe Centrum Prawno - Informatyczne. Certyfikowany audytor wewnętrzny norm ISO z zakresu bezpieczeństwa informacji, systemu zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego. Poza działalnością naukową zawodowo zajmuje się ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji w podmiocie gospodarczym Skarbu Państwa. Pełni funkcję IOD w branży ubezpieczeniowej.

PhD Anna Zubrycka – PhD graduate at the Department of Informatics Law at the Faculty of Law and Administration of the Cardinal Stefan Wyszyński University in Warsaw. She graduated with honors in Administration and in Law at the Faculty of Law and Administration of the UKSW. She participated in international and national research and scientific projects. Anna Zubrycka is a Member of the Association “Law and Informatics Scientific Center”. She is also a certified internal auditor of ISO standards in the field of information security, quality management system and environmental management. In addition to scientific activities, she professionally deals with the protection of personal data and information security in an entity of the State Treasury.

Ochrona danych osobowych i RODO

Ochrona danych osobowych, ochrona informacji, bezpieczeństwo informacji, ochrona
informacji niejawnych.

Zubrycka A.,„Polityka bezpieczeństwa informacji” [w:] Wielka Encyklopedia Prawa. Tom: Prawo Informatyczne – złożone do druku.

Zubrycka A, Badowski, M, Visual Recording of Real Property vs Right to Privacy, [w:] GIS ODYSSEY 2019, s. 7-11.

Zubrycka A., Gryszczyńska A,„Tajemnica zawodowa kierownictwa i pracowników jednostki oceniającej zgodność, [w:] Leksykon tajemnic red. A. Gryszczyńska, G. Szpor, C. H. Beck Warszawa 2016, s. 282-284.

Zubrycka A., Konieczna- Drzewiecka B., „Tajemnica upoważnionego do przetwarzania danych osobowych”, [w:] Leksykon tajemnic red. A. Gryszczyńska, G. Szpor, C. H. Beck Warszawa 2016, s. 264-266 .

Zubrycka A., „Rejestr zabytków” [w:] Rejestry publiczne. Jawność i interoperacyjność red. A. Gryszczyńska, Warszawa 2016, C. H. Beck, s. 587-601.

Zubrycka A., Konieczna- Drzewiecka B.,„Tajemnica upoważnionego do przetwarzania danych osobowych” [w:] Monitor Prawniczy nr 21/2015, s.1170-1176.

2016r. Stypendystka Własnego Funduszu Stypendialnego Rektora UKSW

2012r. Nagroda za najlepszą prezentację: Informacja turystyczna: Projekt eFORT, Forum Młodych Mistrzów podczas XVIII Forum Teleinformatyki