XI Konferencja Naukowa Bezpieczeństwo w Internecie - analityka danych (6-7 czerwca 2019 r.)

Zapraszamy do udziału w XI Konferencji Naukowej z cyklu Bezpieczeństwo w Internecie, która w tym roku poświęcona jest analityce danych. Konferencja odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2019 r. w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie [Aula Roberta Schumana, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa]. Głównymi organizatorami są Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Naukowe Centrum Prawno-Informatyczne.

Tradycyjnie Konferencja obejmuje wręczenie dyplomów Absolwentom Studiów Podyplomowych „Ochrona Danych Osobowych i Informacji Niejawnych” UKSW oraz zjazd absolwentów piętnastu edycji tych studiów. Zapraszamy do wzięcia udziału także w wieczornej sesji eksperckiej „Forum IODy” i uroczystej kolacji w dniu 6 czerwca 2019 r.

W dorocznych interdyscyplinarnych debatach nad bezpieczeństwem w Internecie uczestniczą teoretycy z kilkunastu uczelni oraz praktycy:przedstawicieli władz publicznych, biznesu i organizacji pozarządowych.W obradach poprzedniej edycji brało udział ponad 400 osób.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie kliknij tu.

Ramowy program konferencji dostępny jest pod tym linkiem.

Pytania dotyczące konferencji prosimy kierować na adres email bwi(at)ncpi.org.pl .