Mgr Konrad Radomiński

Kontakt: k.radominski@uksw.edu.pl

Nr ORCID: 0000-0003-0856-5797

Dyżur dydaktyczny (stacjonarny lub MS TEAMS):

Poniedziałki; godzina 14:45-15:45, s. 1756, bud. 27, po wcześniejszym umówieniu się mailowo.

Studia niestacjonarne:

Niedziele; godzina 15:00- 16:30, s. 205, bud. 21.

Magister nauk prawnych. Dwukrotny uczestnik programu Erasmus+. Członek koła Forum Prawa Publicznego. W kwietniu 2019 r. ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku prawo, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W latach 2014 i 2018 stażysta w kancelarii adwokacko-radcowskiej. Obecnie asystent i sekretarz w Katedrze Prawa Informatycznego WPiA UKSW. Współautor komputerowej gry edukacyjnej Cyberbezpieczeństwo w Administracji. Gra edukacyjna. Laureat nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w XVII edycji konkursu Urzędu Patentowego RP na najlepszą pracę naukową, za pracę magisterską „Ochrona zabezpieczeń technicznych gier komputerowych a prawo dozwolonego użytku”, przygotowaną pod kierunkiem Prof. G.Szpor.

Elektroniczna Administracja Publiczna; ćwiczenia.

Prawne instrumenty rozwoju; ćwiczenia.

Video Games Law; konwersatorium (j. ang).

Prawo informatyczne - informatyka w administracji; ćwiczenia.

Zarządzanie i audyt w administracji; ćwiczenia.

Ochrona prawna gier komputerowych, Cyberbezpieczeństwo, Ochrona danych osobowych w sektorze gier komputerowych, Prawo własności intelektualnej, Prawnicze systemy wyszukiwawcze.

K. Radomiński, W. Święcicki, Prawne i techniczne problemy dalszego obrotu grami wideo przez konsumentów, [w:] G. Szpor (red.), A. Gryszczyńska (red.), W. Wiewiórowski (red.) Internet.. Global Games, C.H. Beck, Warszawa 2021

K. Radomiński, W. Święcicki, Zwiększanie efektywności kształcenia: Edukacyjne gry wideo, [w:] G. Szpor (red.), A. Gryszczyńska (red.), Internet.. Cyberpandemia, C.H. Beck, Warszawa 2020

A. Majchrowska, K. Radomiński. Profilowanie Graczy przez producentów gier, [w:] G. Szpor (red.), K. Czaplicki (red.), Internet – Analityka Danych, C.H. Beck, Warszawa 2019

06.12.2019r. Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w XVII Konkursie Urzędu Patentowego RP, na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej

27.09.2019r. Nagroda Ministra Cyfryzacji, Nagroda NBP, Nagroda Dyrektora NASK za grupowy projekt "Cyberbezpieczeństwo w Administracji. Gra edukacyjna". przedstawiony na sesji Młodych Mistrzów podczas BizTech - XXV Forum Teleinformatyki.